Jakie kwiaty na urodziny?

Jakie kwiaty na urodziny?

Jakie kwiaty na urodziny?

Jeśli kupujesz kompozycję kwiatową na urodziny, zapewne zastanawiasz się, jakie kwiaty będą odpowiednie na tę specjalną okazję. Być może masz już w głowie kilka pomysłów, takich jak piwonie, irysy czy hortensje. W tym artykule dowiesz się więcej na temat znaczenia każdego rodzaju kwiatów i dowiesz się, które z nich będą najodpowiedniejsze na tę okazję. Omówimy tu, jakie kwiaty najlepiej wyrażą osobowość danej osoby.

Irysy

Irysy to jedne z najpopularniejszych kwiatów wysyłanych na urodziny, więc wybieraj mądrze! Są kwiatem miłości i potrafią przekazać głębokie uczucia. Tradycyjnie irys jest symbolem Matki Boskiej. Przypominające ostrza liście przypominają smutek, jaki musiała odczuwać, patrząc na śmierć swojego syna. Irysy znane są także jako Purpurowy Motyl lub Tze Hu-tieh i uważa się, że mają to samo znaczenie, co trzepot skrzydeł motyla.

Tulipany

Wysłanie tulipanów na urodziny to świetny sposób na sprawienie komuś przyjemności. Ten radosny kwiat jest synonimem wiosny, a jasne kolory tulipanów sprawią, że każdy się uśmiechnie. Te tulipany są umieszczone w przezroczystym szklanym wazonie z kokardą z rafii, a do tego dołączony jest balon urodzinowy, dzięki któremu obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. A najlepsze jest to, że tulipany mogą zostać dostarczone prosto do drzwi!

Peonie

Osoba obdarowana bukietem peonii z pewnością będzie zachwycona. Kwiaty te słyną ze swoich bujnych falbanek, dzięki czemu są jednymi z najpopularniejszych bylin na świecie. Prezent w postaci peonii zostanie przyjęty z radością, ponieważ symbolizują one szczęście, pomyślność i miłość. Peonie to wspaniały prezent urodzinowy, a także doskonały na Dzień Matki i inne specjalne okazje. Kwiaty te są także symbolem honoru i wdzięczności, co czyni je idealnym wyborem na każdą okazję.

Hortensje

Jeśli Twoje urodziny zbliżają się szybkimi krokami, rozważ wysłanie bukietu hortensji. Ten klasyczny kwiat ma całą gamę pięknych odcieni i może sprawić, że każdy bukiet będzie się wyróżniał. Bukiet hortensji symbolizuje jedność, uznanie, przyjaźń i obfitość. Wysyłając bukiet hortensji, sprawisz komuś radość i wywołasz uśmiech na jego twarzy. Wybierz nowoczesną firmę zajmującą się dostarczaniem prezentów, która specjalizuje się w dostawie kwiatów online. Dzięki naszym ogólnokrajowym usługom doręczania kwiatów tego samego dnia i następnego dnia, będziesz w stanie wysłać idealny prezent urodzinowy.

Orchidee

Orchidee to doskonały prezent na każdą okazję. Są one jednak szczególnie wyjątkowe w dniu urodzin. Ten egzotyczny kwiat występuje w 20 000 odmian na całym świecie. A dobra wiadomość jest taka, że można je kupić jako rośliny, więc mogą rosnąć wraz z wiekiem obdarowanej osoby. Oto kilka pomysłów na podarowanie storczyków w prezencie urodzinowym:

Słoneczniki

Niezależnie od tego, czy dana osoba obchodzi urodziny, czy jest bliskim przyjacielem, wysłanie słoneczników do kogoś wyjątkowego może być wspaniałym prezentem. Słoneczniki to kwiaty przyjaźni. Ich słonecznie żółte płatki i wyjątkowe piękno odzwierciedlają silne więzi łączące zakochanych, przyjaciół i rodziny. Dając prezent urodzinowy w postaci słoneczników, warto zastanowić się nad wieloma znaczeniami, jakie się z nimi wiążą. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *