Zielony Bluszcz – Idealny kwiat dla leniwych

Zielony Bluszcz – Idealny kwiat dla leniwych

Jeśli chcesz dodać do swojej kuchni roślinę ozdobną, zielony bluszcz to doskonały wybór. Jest stosunkowo łatwy w utrzymaniu, ale jest bardzo wytrzymały i nie zajmuje dużo miejsca. Wystarczy go podlewać kilka razy w miesiącu, więc nie musisz się martwić, że wyrośnie spod kontroli. Liście są również miękkie i atrakcyjne, co czyni je doskonałym wyborem do zabieganych kuchni.

Liście zielonego bluszczu to świetny wybór na kaszel, ponieważ mają minimalne skutki uboczne. Działają poprzez aktywację układu beta-adrenergicznego, powodując uwalnianie epinefryny, leku rozszerzającego oskrzela. Ta epinefryna jest skutecznym naturalnym środkiem przeciwkaszlowym. Może również pomóc w zapobieganiu i leczeniu przeziębienia i grypy.

Liść bluszczu pospolitego jest bezpieczny na kaszel. Zioło ma minimalne efekty. Wydaje się, że wyzwala uwalnianie epinefryny, leku rozszerzającego oskrzela, odpowiedzialnego za suchy kaszel. Jego właściwości przeciwzapalne to kolejna zaleta zielonego bluszczu. Jest naturalnym lekarstwem na kaszel.

Artykuł poniżej jest wynikiem inspirującej współpracy z megakwiaciarnia.com.pl

Na co pomaga liść bluszczu

Liść zielonego bluszczu jest bezpieczny na kaszel. Efekty są minimalne. Wydaje się, że aktywuje system sygnalizacji beta-adrenergicznej i powoduje uwalnianie adrenaliny. Hormon ten rozszerza oskrzela, ułatwiając kaszel. Jest lekiem rozszerzającym oskrzela, pozwalającym na szybszy powrót do zdrowia po przeziębieniu.

Liść zielonego bluszczu jest bezpieczny na kaszel. Ma minimalny wpływ na kaszel i ma minimalny wpływ na jelita. Jego aktywność beta-adrenergiczna rozszerza oskrzela, powodując poszerzenie oskrzeli. Jego zawartość alkaloidów pomaga kontrolować produkcję epinefryny w organizmie.

Oprócz użytecznych właściwości jako kwiat ozdobny, liście bluszczu angielskiego są również używane do kaszlu. Są na ogół bezpieczne w użyciu i mają minimalny wpływ. Uważa się, że działają poprzez aktywację systemu sygnalizacji beta-adrenergicznej, co powoduje uwalnianie epinefryny, leku rozszerzającego oskrzela. W przypadku kaszlu liść może skutecznie łagodzić suchość w gardle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *